Žárová 13.9.2008
" O pohár SDH Žárová "

V sobotu 13.9. 2008 se družstvo žen zúčastnilo soutěže v požárním sportu v Žárové. Naše děvčata v nabyté konkurenci vybojovala překrásné první místo.
Branná 2.8.2008
" O pohár SDH Branná "

V sobotu 2.8. 2008 se naše družstva zúčastnila netradiční soutěže v požárním sportu v Branné. Byli zde družstva z Hanušovic, Branné, Starého Města pod Sněžníkem a Žárové. Po dokončení štafet mužů a žen bylo pořadí následovné: Muži - 1. místo SDH Staré Město pod Sněžníkem, 2. místo JSDH Jindřichov, 3. místo kombinovaná štafeta SDH Žárová + SDH Branná, 4. místo JSDH Hanušovice a 5. místo SDH Branná. Ženy - 1. místo JSDH Jindřichov a 2. místo SDH Branná.
Jindřichov 5.7.2008
" O pohár ředitele papírny Jindřichov - muži "
" O pohár starostky obce Jindřichov - ženy "
V sobotu 5.7.2008 proběhla v Jindřichově v areálu TJ OLPA Jindřichov soutěž v požárním sportu " O pohár ředitele papírny Jindřichov" - kategorie muži a " O pohár starostky obce Jindřichov " - kategorie ženy. V kategorii muži mezi sebou soutěžila družstva z Jindřichova, Branné, Žárové a Starého Města pod Sněžníkem a v kategorii ženy mezi sebou soutěžila družstva z Jindřichova, Branné a Žárové. I přes nepřízeň počasí, které se nakonec umoudřilo soutěž proběhla dvojkolově a konečné pořadí bylo následovné: Kategorie muži - 1. místo JSDH Jindřichov, 2. místo SDH Žárová, 3. místo SDH Branná, 4. místo SDH Staré Město pod Sněžníkem. Kategorie ženy - 1. místo JSDH Žárová, 2. místo JSDH Jindřichov, 3. místo SDH Branná. Své umění v požárním sportu nám také předvedli děti s SDH Branná I a II. Všem zúčastněným družstvům, fanouškům a sponzorům děkujeme.
Branná 17.5.2008
" Soutěž v požárním sportu okrsku č. 4 "

V sobotu 17.5. 2008 se za krásného počasí naše družstva zúčastnila okrskové soutěže v požárním sportu mužů a žen, která se konala v areálu starého lomu v Branné. Byli zde družstva z Hanušovic, Branné, Starého Města pod Sněžníkem a také hosté, jednotka hasičů z polského města Stronie Slaskie. Po lítých bojích bylo pořadí následovné: Muži - 1. místo SDH Branná, 2. místo JSDH Jindřichov, 3. místo SDH Staré Město pod Sněžníkem a 4. místo JSDH Hanušovice. Ženy se po mnoha letech na své úvodní okrskové soutěži umístily na krásném 1. místě, na 2. místě se umístily ženy SDH Branná. V běhu na 100 metrů se na 3. místě umístil Martin Turek a na krásném 4. místě Olda Látal !!!
Branná 4.8.2007
Další soutěž v požárním sportu proběhla 4.8.2007 v Branné - areál starého lomu. Umístění: Muži na místě prvním a ženy na místě druhém. Příjemným zpestřením celé soutěže byla dobře připravená štafeta a krásné počasí.

Nástup Válečná porada Příprava
Příprava Společné foto Společné foto na závěr
Jindřichov 5.7.2007
V den státního svátku ve čtvrtek 5.7.2007 proběhla v Jindřichově v areálu TJ OLPA Jindřichov soutěž v požárním sportu " O pohár ředitele papírny Jindřichov" - kategorie muži a " O pohár starostky obce Jindřichov " - kategorie ženy. V kategorii muži mezi sebou soutěžila družstva z Jindřichova, Branné, Žárové a Starého Města pod Sněžníkem a v kategorii ženy mezi sebou soutěžila družstva z Jindřichova, Branné a Žárové. I přes nepřízeň počasí soutěž proběhla dvojkolově a konečné pořadí bylo následovné: Kategorie muži - 1. místo JSDH Jindřichov, 2. místo SDH Branná, 3. místo SDH Staré Město pod Sněžníkem, 4. místo SDH Žárová. Kategorie ženy - 1. místo JSDH Jindřichov, 2. místo SDH Branná, 3. místo SDH Žárová. Všem zúčastněným družstvům děkujeme.

Útok muži Jindřichov Útok muži Jindřichov Útok muži Jindřichov Útok muži Jindřichov
Velitel Útok muži Jindřichov Luboš Útok ženy Jindřichov
Útok ženy Jindřichov Zuza Útok ženy Jindřichov Útok ženy Jindřichov
Nástup Nástup Vyhlášení Vyhlášení

Okrsková soutěž - 15.5.2004
Podlesí

Naše jednotka se zúčastnila okrskové soutěžě v požárním sportu, která se konala 15.5.2004 na fotbalovém hřišti v Podlesí. Soutěž se skládala z požárního útoku a štafety na 100 m. Soutěže se zúčastnilo 5 požárních družstev. Naše jednotka, po velmi dobrém výkonu obhájila 1. místo v požárním útoku a zároveň obsadila 1. a 2. místo ve štafetě jednotlivců. Zde je pár fotografií.

Příjezd Nástup Libor v akci Start útoku Útok
Strojník v akci Konec vítězného útoku Závěrečný nástup Nejlepší jednotlivci Vítězné foto